Hakkımızda

Hakkımızda

TANITIM
Simkol elektrik otomasyon Yazılım 2000 yılında kurulmuş ve kuruluşundan bu yana Ostimde faaliyetini sürdürmekte olan dinamik ve yenilikçi bir otomasyon firmasıdır.
SİMKOL OTOMASYON ‘ın ana faaliyet konusu ELEKTRİK ELEKTRONİK MAKINA YAZILIM VE OTOMASYONLARIDIR.
Hizmet anlayışımızın temelinde; Müşterilerimizin birer iş ortağı olduğu inancıyla hedeflerine ulaşmaları yolunda ihtiyaç duydukları çözümleri uygun zaman ve biçimde sunmak yatmaktadır.Buradan hareketle organizasyonumuzun yenilikçi ve sürekli öğrenen kimliğini dinamik tutarak müşterilerimizin bize olan güveninin devamlılığını sağlamak amacı ile müşteri odaklı çalışma prensipleri ile hareket etmekteyiz.


Vizyonumuz;

Çağımızda başdöndürücü bir hızla artan teknolojik gelişmelerin alanımızdaki yansımalarını sizlere mümkün olan en kısa sürede ve evrensel biçimde aktararak; kendisi, çalışanları ve toplum için sürekli yeni değerler üretmektir. Şirketimiz, sunduğu ürünler ve hizmetler açısından direkt insan sağlığı ile ilgili olduğu için, sektörün içinde bulunduğu değişim sürecinde, eğilimleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, önde olmayı hedeflemektedir.

Bu hedefler doğrultusunda;
• Şirketimizin faaliyet alanında bulunan ürünleri ile ilgili, yeniliklerin ve teknolojik gelişmelerin uluslararası standartlar doğrultusunda öncelikli olarak ülkemize getirilmesi

• Satılan ürünlerin ülkemiz verimlilişine katma değer sağlayan, sosyal sorumluluğa sahip güvenilir bir şirket olmak

• Dengeli ve sağlam büyümek

• Hizmette kalite, doğruluk ve istikrar sağlamak için hizmetinizdeyiz.
En çok tercih edilen, çözümde ve kalitede ilk akla gelen firma olmaktır.Misyonumuz;


SİMKOL OTOMASYON olarak Misyonumuz, sektörel bazda karşılaşılan ve karşılaşıabilecek sorunlara yönelik yenilikçi yaklaşımlar, hizmet kalitesi ve bilgi birikimi ile çözüm üreten ve aranılan olmaktır.
Kalite Politikası; insan kaynaklarını geliştirerek, sürekli müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kararlı, etkin ve verimli bir şekilde çalışarak, sunulan ürün ve hizmetlerde kaliteli, güvenilir ve sürekli olmak.
Hedefimize ulaşabilmek amacı ile;
Müşteri Memnuniyeti birinci önceliğimiz olduğundan Müşteri ihtiyaç ve isteklerine odaklanarak en önemli ilkemiz olan müşteri beklentilerinin bir adım ötesinde hizmet vermektir.
İstikrarlı bir büyüme ve güçlü bir finansal yapı için en önemli varlığımız çalışanlarımızdır.
sürekli iyileştirmeyi de ön planda tutarak sürekli daha iyiye gitmek ve hizmet kalitemizi her geçen gün arttırmak ekibimizin ortak hedefidir.
Her zaman daha iyisi olacağı inancı ile yakaladığımız kaliteyi sürekli ölçmek ve iyileştirmek.